Wysoka jakość zabiegu stomatologicznego to głównie doświadczenie, wiedza i umiejętności lekarza. Jednak optymalny wybór instrumentarium jest również ważnym czynnikiem decydującym o pozytywnym rezultacie zabiegu.

Celem, jaki firma W&H postawiła sobie w trakcie prac nad konstrukcją nowej generacji turbin SYNEA było stworzenie takiego instrumentu, który w pełni sprostałby wymaganiom lekarzy stomatologów.

Główne zalety Tturbiny Synea

  • duża moc 17 W, T  turbiny Synea
  • wyjątkowo cicha praca,
  • bezobsługowy system zapobiegający wnikaniu zanieczyszczeń do wnętrza główki,
  • integralne łożyska turbiny Synea  o znacznie dłuższej żywotności,
  • szklany światłowód nowej generacji znakomite przewodzenie światła,
  • ergonomiczny kształt z eliptycznym profilem rękojeści,
  • niewielka waga Tturbiny Synea tylko 49 g,
  • wyjątkowa trwałość dzięki najwyższej jakości materiałom.

Cicha obecność turbiny Synea

 

Po wielu godzinach pracy ciężki do zniesienia staje się dźwięk hałaśliwej turbiny. Cicha praca turbiny SYNEA to ogromny krok na przód. Tajemnica leży w specjalnej technologii wykonania, która sprawia, że jest to jedna z najcichszych turbin.

Czyste rozwiązanie

Poprzednia technologia. „Higieniczna” główka turbiny SYNEA Podczas zatrzymywania się rotora płyn i mikrocząsteczki są zasysane do główki turbiny. Opatentowana technika przepływu powietrza całkowicie eliminuje efekt zasysania. Główka pozostaje czysta. Jest to rozwiązanie higieniczne i zabezpieczające wewnętrzne precyzyjne elementy główki.
Jedną z wielu zalet turbin serii SYNEA jest tzw. „higieniczna główka”. Zapobiega zasysaniu płynów i mikrocząsteczek w momencie zatrzymywania się rotora. Osiągnięcie tego efektu było możliwe dzięki zastosowaniu specjalnej techniki przepływu powietrza przez główkę turbiny (patent W&H). Najprostsze rozwiązania są z pewnością najlepsze!

Główka turbiny Źródłem jej wysokiej mocy

Synea TA-98 L to wyjątkowa turbina posiadająca midi-główkę pozwalającą na uzyskanie znakomitej widoczności pola pracy. 17 W mocy turbiny zapewnia jej wysoką wydajność. Dzięki temu zabieg będzie łatwiejszy, bezpieczniejszy, szybszy i pozwalający w krótkim czasie na uzyskanie dobrych efektów terapeutycznych.

Świetlna obecność turbiny

Uzyskanie tak silnego światła turbiny Synea jest możliwe dzięki unikalnemu światłowodowi nowej generacji. Oznacza to, że jest on bardzo trwały i przewodzi silny, jasny i precyzyjnie skierowany strumień światła, nawet po wielu tysiącach cykli sterylizacji.

Lekka jak piórko

raca bez żadnych problemów? Należy spróbować. Turbina TA-98 L waży tylko 49 g. To piórko z wielką mocą!

Nowa Wydajność Optymalnie zaprojektowany potrójny spray turbiny TA-98L zapewnia wyjątkową intensywność chłodzenia opracowywanego miejsca. Trzy dysze rozpylają 80 ml wody na minutę, co gwarantuje chłodzenie najlepsze z możliwych.

 

Turbina Synea Predysponowana do długiej kariery

 

Doskonała jakość wykonania jest gwarantem długiej żywotności turbiny Synea . Specjalna konstrukcja zintegrowanych łożysk, najwyższa jakość materiałów oraz precyzyjne wykonanie predysponują turbinę Synea do ponadprzeciętnej wydajności pracy i długiej kariery.

Łatwy obrót turbiny Synea

Szybkozłączka Roto Quick pasuje do wszystkich standardowych rękawów turbinowych. Dzięki temu podłączenie turbiny Synea nie jest żadnym problemem.

Gwarantowana jakość

Seria SYNEA HS spełnia surowe wymagania norm europejskich dla produktów medycznych i jest oznaczona znakiem CE