Końcówki serii Synea LS główne informacje

Firma W&H od wielu lat zajmuje się projektowaniem i konstrukcją końcówek stomatologicznych, które dzięki swojej trwałości i funkcjonalności są w stanie sprostać wysokim wymaganiom lekarzy stomatologów.

Stosując powyższą zasadę firma W&H skonstruowała nową generację prostnic i kątnic. Innowacyjna technologia wraz z nowoczesnym wyglądem instrumentów tworzą idealne połączenie funkcjonalności łatwości utrzymania higieny i długiej żywotności końcówek.

Kątnica Synea LS główne informacje

 • Od ponad dwudziestu lat projekt i konstrukcja kątnic W&H opiera się na zasadzie monobloku.
 • Zalety takiego rozwiązania trwałość i długa żywotność
 • precyzyjnie ustalone przełożenie
 • pełna gama rodzajów końcówek Synea LS
 • łatwość utrzymania higieny
 • niskie koszty eksploatacji
 • Funkcja i formaNiewielki ciężar końcówek serii Synea LS nie powoduje zmęczenia podczas pracy. Zwarta konstrukcja monoblokowa umożliwiła osiągnięcie wyjątkowo wysokiego standardu higieny. Mała główka zapewnia wyjątkowo dobrą widoczność opracowywanego miejsca i w konsekwencji lepsze rezultaty leczenia.

  Czyste rozwiązanie końcówek serii Synea LS

  Idealna higiena jest jednym z najważniejszych aspektów praktyki stomatologicznej. Monoblokowa budowa końcówek serii Synea LS umożliwia utrzymanie higieny na poziomie nie osiągalnym dla instrumentów z wymiennymi główkami.

  Pewny uchwyt Wymiana wierteł przez naciśnięcie przycisku nic prostszego Prostnica Synea LS wymiana wierteł trwa tylko moment
  System „press-button” firmy W&H był zawsze szybki i pewny w użyciu. Wszystkie końcówki serii Synea LS są wyposażone we wzmocniony mechanizm mocujący, co pozwala na użycie mniejszej siły do zmiany wierteł. Takie rozwiązanie usprawnia wymianę i czyni ją bezpieczniejszą dla użytkownika.

  Wymiana wierteł w prostnicy serii Synea LS również nie sprawia problemów. Wystarczy przekręcić przednią część obudowy, otwierając lub zamykając tym samym zacisk mechanizmu mocującego.

  Unikalny talent z wielką przyszłością końcówek serii Synea LS

  Niezawodne i wysokiej jakości końcówki to konieczność w pracy stomatologa. Końcówki serii Synea LS wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz wyposażone w specjalne łożyska i komputerowo wyselekcjonowane przekładnie. Jakość materiałów i precyzja wykonania gwarantują długą żywotność oraz cichą i efektywną pracę końcówek.

  Po prostu imponujące

  Monoblokowa konstrukcja końcówek serii Synea LS ma bezpośredni i znaczący wpływ na poprawę jakości pracy i żywotność tych instrumentów.

  Gwarantowana jakość

  Seria SYNEA LS spełnia surowe wymagania norm europejskich dla produktów medycznych i jest oznaczona znakiem CE.